Jump to content

[PL]Pomoc


Recommended Posts

Hello Harukimiso. We require English translation for the post being made in our forum. To answer your question, there are many players from Poland who play PokeMMO. If you're looking for a team, you can message in game players "quave" or "ponczek"- they are most active I know, and I'm sure they will not mind you asking. Have a nice day!

 

Cześć Harukimiso. Wymagamy angielskiego tłumaczenia dla każdego posta na naszym forum. By odpowiedzieć Ci na pytanie- jest sporo graczy z Polski, którzy grają w PokeMMO. Jeśli szukasz teamu, możesz napisać do "Quave" albo "ponczek"- oni są z reguły najbardziej aktywni w grze z graczy których znam i jestem pewny,że nie będą mieli nic przeciwko byś do nich zagadał. Miłego dnia! 

Link to comment
1 hour ago, Bearminator said:

Hello Harukimiso. We require English translation for the post being made in our forum. To answer your question, there are many players from Poland who play PokeMMO. If you're looking for a team, you can message in game players "quave" or "ponczek"- they are most active I know, and I'm sure they will not mind you asking. Have a nice day!

 

Cześć Harukimiso. Wymagamy angielskiego tłumaczenia dla każdego posta na naszym forum. By odpowiedzieć Ci na pytanie- jest sporo graczy z Polski, którzy grają w PokeMMO. Jeśli szukasz teamu, możesz napisać do "Quave" albo "ponczek"- oni są z reguły najbardziej aktywni w grze z graczy których znam i jestem pewny,że nie będą mieli nic przeciwko byś do nich zagadał. Miłego dnia! 

Myślałem że łączy nas coś szczególnego... :(

 

Spoiler

I thought we have something special between us...

 

@Harukimiso - również jestem z Polski, jeśli chodzi o przyłączenie się do teamu to w tym raczej nie pomogę, ale jeśli masz jakiekolwiek pytanie lub potrzebujesz generalnej pomocy- możesz do mnie śmiało pisać. Mój login to Forfiter (chociaż łatwiej Ci będzie skontaktować się ze mną przez forumowe PM).

Spoiler

I am from Poland as well, when it comes to joining a team then I don't think I can be of help, but if you have any question or need help in general- feel free to contact me. My login is Forfiter (although it will be easier for you to contact me through forum PM).

 

Link to comment
  • 8 months later...
On 10/29/2018 at 4:00 PM, Harukimiso said:

Siemanko, szukam kogoś z Polski kto gra aktualnie w pokemmo. Gram w Hoenn.

 

Hello, I'm looking for someone from Poland, who is playing PokeMMO. I'm currently in Hoenn.

PM Send.
PW Wysłane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.